Tworzymy szkołę inspirowaną wartościami katolickimi, przyjazną dziecku oraz sprzyjającą jego wszechstronnemu rozwojowi. Naszych podopiecznych wyposażamy nie tylko w rzetelną i praktyczną wiedzę, ale również kształcimy w nich społeczną wrażliwość i świadomie przeżywaną duchowość. Przykładamy dużą wagę do języków obcych oraz przedmiotów, w których dziecko wykazuje szczególne zdolności. Do I Komunii Świętej i bierzmowania przygotowujemy dzieci w małych grupach.

Co nas wyróżnia?

- Wysoki poziom nauczania. Jesteśmy w ścisłej czołówce najlepszych szkół w mieście.
- Atmosfera w szkole! Tworzymy wspólnotę - zarówno uczniowie, jak i nauczyciele.
- Uczniowie lubią chodzić do naszej szkoły i czują się w niej bezpiecznie!
- Zajęcia z native speakerami od II do VIII klasy.
- Wysoki poziom nauczania.
- Zamknięte i bezpieczne podwórko szkoły.
- Uformowana duchowo kadra nauczycielska .
- Codzienne lekcje języka angielskiego.
- Drugi język obcy od IV klasy.
- Uniwersytet dziecięcy - spotkania z naukowcami raz w miesiącu w każdej klasie.
- Nauka języków obcych ukierunkowana na certyfikaty międzynarodowe.
- Klasy dwujęzyczne.
- W szkole uczniowie nie korzystają z telefonów komórkowych.
- Świetlica czynna od godz. 7:00 do 18:00.
- W klasach I-III systematyczna nauka programowania z ozobotami.
- Nauka strategii i technik uczenia się.
- Prace domowe zindywidualizowane i zsynchronizowane.
- Atrakcyjny program rozwoju duchowego (m.in. towarzyszenie duchowe uczniom i rekolekcje).
- Bogata oferta dodatkowych zajęć muzycznych w szkole (ognisko muzyczne po lekcjach, w budynku szkoły).
- Organizacja niemal wszystkich zajęć pozalekcyjnych na terenie szkoły, co jest ogromnym ułatwieniem rodzinnej logistyki.
- Systemowe przygotowanie ucznia do egzaminu ósmoklasisty.
- Współpraca międzynarodowa sieci szkół jezuickich.
- Prawie 500 lat doświadczenia w edukacji jezuickiej.